Nowe warunki zmiany rezerwacji i anulacji

Azamara Club Cruises, podobnie jak wszyscy armatorzy statków wycieczkowych na świecie, ogłosił tymczasowe zawieszenie żeglugi. Azamara spodziewa się powrotu do większości operacji cruisowych 16 września 2020 r.

 

Więcej elastyczności, możliwość przeniesienia i gwarancja ceny

Zastanawiacie się nad wakacjami? Chcielibyście mieć możliwość zmiany swoich planów podróży? Wysłuchaliśmy naszych klientów i zapewniamy, że możecie Rezerwować rejsy bez ryzyka! Właśnie zmieniliśmy nasze warunki anulacji i zmian rezerwacji tak, abyście w razie potrzeby mogli anulować lub zmienić jakikolwiek rejs Celebrity Cruises.

Nowy program dot. rezerwacji założonych do 1 sierpnia 2020 na podróże do końca kwietnia 2022
Dla kogo jest ten program? Dla wszystkich naszych gości. Jeśli masz już założoną rezerwację – możesz skorzystać. Jeśli chcesz z nami popłynąć w rejs marzeń, a jeszcze nie masz rezerwacji, to też skorzystać możesz. Pamiętaj – rezerwacja powinna być założona do 1 sierpnia 2020.
Sytuacja na świecie jest dynamiczna. My to rozumiemy. Wiemy, że możesz potrzebować dostosować swoje plany do aktualnych okoliczności życiowych. Dzięki nowemu programowi możesz to zrobić. masz możliwość anulować rezerwację i otrzymać certyfikat do wykorzystania w przyszłości, możesz od razu zmienić rezerwację. Dajemy też gwarancję ceny.

rejs bez ryzyka

 

ELASTYCZNOŚĆ
Możesz anulować rejs do 48 godzin przed podróżą i otrzymać certyfikat na nowy rejs. Certyfikat będzie ważny 12 miesięcy. Oferta dot. rezerwacji już potwierdzonych i założonych do 1 sierpnia 2020.

PRZENIESIENIE
Możesz przenieść swoją rezerwację na następny rok. Rezerwację można przenieść w okresie od 6 maja do 1 sierpnia 20202. Utrzymamy  oryginalną cenę wraz z warunkami oferty. Rejs powinien być w podobnym okresie czasu ( w ramach 4 tygodni) , w tym samym regionie, na podobnej trasie i o identycznej długości i w kabinie tej samej kategorii.

Uwaga!
– Nie można zmienić na rejs świąteczny , noworoczny, chiński Nowy Rok, chyba, że oryginalna rezerwacja była założona na ten okres.
– Rezerwacja musi być zamieniona w okresie do 1 sierpnia 2020. – Rezerwację można przenieść tylko raz.
– w celu zmiany rezerwacji konieczny jest kontakt z Royal Caribbean lub swoim agentem
– Niektóre taryfy są wyłączone z programu, np., ale nie tylko  Casino, TA, TAFF, CUG, NET  itd

GWARANCJA CENY
Gwarancja najlepszej ceny do 48 godz. przed rejsem.
Jeśli rezerwacja jest jest potwierdzona, ale jest jeszcze przed terminem finalnej dopłaty, to cena zostanie obniżona. Jeśli jest już po terminie dopłaty, to różnica w cenie będzie przeniesiona na kredyt do wydania na pokładzie.

Gwarancja najlepszej ceny do 48 godz. przed rejsem.
Jeśli rezerwacja jest jest potwierdzona, ale jest jeszcze przed terminem finalnej dopłaty, to cena zostanie obniżona. Jeśli jest już po terminie dopłaty, to różnica w cenie będzie przeniesiona na kredyt do wydania na pokładzie.

Warunki

– taryfy zwrotne – całkowity zwrot wszystkich środków na oryginalną formę płatności
– taryfy z bezzwrotnym depozytem – zwrot całkowity depozytu w postaci certyfikatu do wykorzystania na kolejny rejs

> Jeśli rezerwacja jest już w kosztach anulacji, ale przed terminem finalnej dopłaty – taryfy zwrotne i z bezzwrotnym depozytem – zwrot depozytu w formie certyfikatu; lub cała wpłata, jeśli została już dokonana.

> Jeśli rezerwacja jest już po terminie całkowitej wpłaty, ale przed 48 godzinami do rejsu, RCCL wystawi certyfikat na 100% taryfy rejsu + NCCF. Pozostałe opłaty będą zwrócone na oryginalną formę płatności.

> Jeśli rezerwacja nie została w pełni opłacona, to certyfikat będzie opiewał na kwotę, która została wpłacona do RCCL.

Program ma zastosowanie wyłącznie do rezerwacji, które nie zostały objęte wcześniejszymi programami specjalnymi. Rezerwacja nie może być odwołana, żeby skorzystać z nowego programu Rejs bez ryzyka.

Newsletter

Najnowsze promocje, najlepsze ceny i wieści o naszych rejsach. Nie przegap! Zapisz się na nasz newsletter!